v soukromí Praha 4-Braník   Hošková
 
ADRESA v soukromí Hošková
Příkrá 1352/13
Praha 4-Braník 14700
Česká Republika
Pension-Praha-Hoskova@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
v soukromí Hošková ubytování Praha 4-Braník   Aktuální počasí jasno
v soukromí Praha 4-Braník   Hošková - Služba na recepci je 24 hodinv soukromí Praha 4-Braník   Hošková - K hotelu přísluší parkovištěv soukromí Praha 4-Braník   Hošková -  je k dispozici připojení na internetv soukromí Praha 4-Braník   Hošková - tenis -poblíž hoteluv soukromí Praha 4-Braník   Hošková - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouv soukromí Praha 4-Braník   Hošková - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouv soukromí Praha 4-Braník   Hošková - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:

v soukromí Hošková / Praha 4-Braník

Rodinná vila Hošková leží v klidné části města Prahy obklopené zelení. Vila Hošková svým umístěním poskytne ideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy a všemi pamětihodnostmi. Cesta do středu města nebude trvat déle než 10 minut panoramatické jízdy tramvají.

Ubytování
Rodinná vila Hošková v Praze nabízí k ubytování 2 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím včetně sociálního zařízení.

Cena za osobu / den od 400 CZK dle období. Ubytování v období hlavních svátků jako Velikonoce, 30/4-2/5, 13-16/5, 21-24/5, 3-6/6, Silvestr se účtuje navíc příplatek.

Služby
Pro hosty vily Hoškové v Praze jsou zajištovány různé druhy služeb. V případě zájmu Vám ve vile Hošková zajistí snídani za 100 Kč / osoba / den. Bezpečné parkování v uzamčeném dvoře.

Hosté mohou využít transfer z letiště nebo nádraží za poplatek. Ve vile Hošková ubytování Praha svým hostům zajistí také rezervace vstupenek do galerie, divadla, na muzikál nebo na sportovní utkání ... rezervaci restaurace dle požadavku hosta, dále zajištění okružní jízdy Prahou a návštěv hradů a zámků mimo Prahu je samozřejmostí.

Okolí
V blízkém okolí ubytování v soukromí Hošková hosté mohou využít tenisové kurty, plavecký bazén Podolí. Z Braníka vede cyklostezka podél Vltavy do Zbraslavi. Nedaleko se nachází Železniční stanice Praha Braník, Vyšehrad.

Praha je městem mostů, chrámů, pozlacených věží a kopulí kostelů, které se zhlížejí již více než deset století v hladině řeky Vltavy. Praha je také městem různých architektonických stylů a metropolí plnou romantických uliček či stavitelských pokladů v historickém centru.  Avšak Praha je také městem zeleně. Například na svazích pod Pražským hradem je dodnes patrná snaha barokního stavitelství velkoryse spojovat budování paláců se zřizováním zahrad plných pavilonů, besídek a altánů. Tvář Prahy dokresluje patnáct velkých mostů. Čtrnáct z nich se klene přes řeku Vltavu, Nuselský most je doširoka rozkročen přes Nuselské údolí. V české metropoli se nachází i nebývalé množství divadel, koncertních sálů, výstavních prostor, muzeí a galerií.